Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Випускники-медалісти

 

 

        1989-1990 н.р.

1.     Любкіна Олена  (срібло)

2.     Колісніченко Жанна  (срібло)

3.     Маймескул Сергій  (срібло)

4.     Кабанов Юрій  (срібло)

 

1990-1991 н.р.

1.     Липодатова Ольга  (срібло)

2.     Суходуубова наталія   (срібло)

 

       1991-1992 н.р.

1.     Перельотова Лариса  (золото)

2.     Засульська Ірина  (срібло)

3.     Леликова Ірина  (срібло)

4.     Яровик Олена   (срібло)

 

1992-1993  н.р.

1.     Луценко Костянтин   (золото)

2.     Андрєйцев Богдан  (золото)

3.     Маймескул Володимир  (золото)

4.     Мациборко Наталія  (срібло)

 

1994-1995  н.р.

1.     Кернер Анна  (золото)

2.     Смірнова Світлана  (срібло)

3.     Шарунова Олена  (срібло)

4.     Вишняк Сергій   (срібло)

 

1995-1996 н.р.

1.     Діскант Ольга  (золото)

2.     Обелець Ольга  (золото)

3.     Ситник Олександр  (золото)

4.     Ісак Юлія  (срібло)  (золото)

5.     Тимкова Ганна  (срібло)

 

1996-1997 н.р.

1.     Андрійцева Юлія  (золото)

2.     Гриценко Олена   (золото)

3.     Смирнова Наталія  (золото)

4.     Щеглова Олена  (золото)

5.     Бурлаков Володимир  (срібло)

 

1997-1998 н.р.

1.     Болдирєва Ірина  (золото)

2.     Заінін Андрій   (золото)

3.     Кобза Світлана   (золото)

4.     Кривошея Діана  (срібло)

 

        1998-1999 н.р.

1.     Каменська Ольга   (золото)

2.     Гогоренко Олексій   (срібло)

3.     Тимкова Ніна   (срібло)

 

1999-2000 н.р.

1.     Єремець Ірина  (золото)

2.     Радько Ольга   (золото)

3.     Трипольська Олена   (золото)

4.     Ульяновська Марина   (золото)

5.     Браун Вадим   (срібло)

 

2000-2001 н.р.

1.     Дробот Катерина   (золото)

2.     Ситник Тетяна   (золото)

3.     Торжинська Яна  (золото)

4.     Заікін Олександр   (золото)

5.     Андреєв Віталій  (срібло)

6.     Матвєєва Тетяна  (срібло)

7.     Снітко Надія (срібло)

8.     Сорочан Валентина  (срібло)

9.     Братченко Костянтин  (срібло)

 

2001-2002 н.р.

1.     Булаєва Ірина  (золото)

2.     Гогоренко Ірина   (золото)

3.     Григоренко Валентина   (золото)

4.     Забродін Микола   (золото)

5.     Слобоженюк Ксенія  (золото)

6.     Арделя Алла  (срібло)

7.     Бабанко Маргарита  (срібло)

8.     Боровик Максим  (срібло)

9.     Гижко Тетяна  (срібло)

10.  Сергієнко ірина  (срібло)

11.  Смірнов Олексій  (срібло)

 

2002-2003 н.р.

1.     Гайдаренко Тетяна   (золото)

2.     Старинець Анна   (золото)

3.     Чудак Євген   (золото)

4.     Качковський Олександр  (срібло)

5.     Проценко Віталій  (срібло)

6.     Чамата Юлія  (срібло)

 

2003-2004 н.р.

1.     Белюженко Віктор   (золото)

2.     Булаєва Юлія  (золото)

3.     Мациборко Тетяна  (золото)

4.     Регулян Євген   (золото)

5.     Русолова Олена   (золото)

6.     Торжинський Євген   (золото)

7.     Лагодіна Діана  (срібло)

8.     Старікович Марина  (срібло)

 

2004-2005 н.р.

1.     Воскобойник Тетяна   (золото)

2.     Городищер Роман   (золото)

3.     Полока Станіслав  (золото)

4.     Бабенко Оксана   (срібло)

 

2005-2006 н.р.

1.     Діордіца Марина  (золото)

2.     Бурковський Максим  (срібло)

3.     Кондратьєва Дарія  (срібло)

4.     Гаркуша Марина  (срібло)

5.     Кірокосян Тигран  (срібло)

 

2006-2007 н.р.

1.     Паскалов Олександр   (золото)

2.     Стефаник Марина   (золото)

3.     Трегубчак Ілля   (золото)

 

2007-2008 н.р.

1.     Похилюк Анна   (золото)

2.     Сорочан Олександр    (золото)

3.     Белюженко Микола    (золото)

4.     Булебський Сергій  (срібло)

5.     Лєсовська Юлія  (срібло)

 

2008-2009 н.р.

1.     Слобоженюк Анастасія  (золото)

2.     Шафран Владислав  (золото)

3.     Алєксєєнко Ольга   (срібло)

4.     Сергієнко Тетяна  (срібло)

5.     Усенко Дарія  (срібло)

6.     Червінська Яна   (срібло)

 

2009-2010 н.р.

1.     Малащенко Вікторія  (золото)

2.     Синявська Аліна  (золото)

3.     Сторчак Денис  (золото)

4.     Шпак Максим  (золото)

5.     Шульга Альона  (срібло)

 

2010-2011 н.р.

1.     Добровольська Дарія (золото)

2.     Жакобін Данііїл  (золото)

3.     Черкес Сергій  (золото)

4.     Іщенко Вікторія   (срібло)

5.     Єрастов Олексій   (срібло)

 

2011-2012 н.р.

1.     Зайко Вікторія  (золото)

2.     Іщенко Юлія   (золото)

3.     Парфьонова Анастасія  (золото)

4.     Зуєва Катерина   (золото)

5.     Царенкова Ірина  (золото)

6.     Янко Віктор (золото)

 

2012-2013 н.р.

1.     Бондаренко Ілона  (золото)

2.     Кологрива Катерина  (золото)

3.     Павлючик Ольга   (золото)

4.     Чебанова Юлія   (золото)

5.     Малащенко Ігор   (срібло)

6.     Сагайдак ігор   (срібло)

7.     Старушко Валерія   (срібло)

8.     Стряпченко Юлія   (срібло)

 

2013-2014 н.р.

1.     Гордієнко Ірина  (золото)

2.     Єрастова Влада  (золото)

3.     Івахненко олександра  (золото)

4.     Морозов Дмитро   (золото)

 

2014-2015 н.р.

1.     Вишняк Олександр    (золото)

2.     Савчин Юхим   (золото)

3.     Чорна Анна  (золото)

 

2015-2016 н.р.

1.Івахненко Марія (золото)

2. Кривенко Вікторія   (золото)

3. Селівестрова Лідія   (золото)

4. Грабова Ангеліна   (золото)

 

2016-2017 н.р.

Кравцова Наталія (золото)

Маймескул Марія (золото)

Черноморець Анастасія (золото)

Парасенюк Марина (срібло)

Останіна Вероніка (срібло)

 

2017-2018 н.р.

Робейко Анастасія (золото)

Орлова Юлія (золото)

2018-2019 н.р.

Красьоха Софія (срібло)

Сторчак Вікторія(срібло)