Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Гордість школи

Гордість школи - 2019

Учні, нагороджені знаком «Гордість школи-2019»

 

  1. Проценко Дарина, учениця 3-А класу
  2. Позняк Поліна, учениця 3-А класу
  3. Осадча Анна, учениця 3-Б класу
  4. Пальчевич Андрій, учень 4-А класу
  5. Білоконь Тимофій, учень 4-А класу
  6. Бодарев Тимофій, учень 4-А класу
  7. Ємел’яненко Дар’я, учениця 4-Б класу
  8.   Кудзелько Анна, учениця 4-Б класу
  9.  Половинкін Гліб, учень 4-Б класу
  10. Добриця Мирослава, учениця 5-А класу
  11. Казмірчук Софія, учениця 5-А класу
  12. Криворучко Аріна, учениця 5-Б класу
  13. Малащенко Яна, учениця 6-А класу
  14. Салагор Роман, учень 7-А класу
  15. Сіманович Тетяна, учениця 8-А класу
  16. Майстренко Ірина, учениця 8-Б класу
  17. Фетісова Дар’я, учениця 8-Б класу
  18. Івон Олександра, учениця 9-А класу
  19. Семенченко Тетяна, учениця 9-А класу
  20. Кокойло Анастасія, учениця 9-А класу
  21. Петрушкова Дар’я, учениця 9-Б класу
  22. Корносюк Юлія, учениця 9-Б класу
  23. Трипольська Анастасія, учениця 9-Б класу
  24.  Вітушко Аліна, учениця 10-М класу
  25. Петрова Анастасія, учениця 10-М класу
  26. Єфіменко Євген, учень 10-М класу
  27. Зайко Дмитро, учень 10-М класу
  28. Усанова Анна, учениця 11-А класу
  29. Драч Дмитро, учень 11-Б класу

 

Учні,  нагороджені знаком «Гордість школи»

та  грошовою премією від благодійної організації «Інтелект»:

 

  1. Сторчак Гліб, учень 9-А класу
  2. Глушко Андрій, учень 9-А класу
  3. Балбазан Даніїл, учень 10-М класу
  4. Керлан Богдан, учень 10-М класу
  5. Зеленська Юлія, учениця 10-Ф класу
  6. Федорова Катерина, учениця 11-А класу

Вчителі,  нагороджені знаком «Гордість школи»

за підготовку призерів міських олімпіад і творчих конкурсів

 

  1. Похилюк І.В.- вчитель початкових класів, учасник всеукраїнського пілотного проекту;
  2. Сікайло Н.Г.- вчитель початкових класів, учасник всеукраїнського пілотного проекту;
  3. Денисенко М.В.- вчитель англійської мови, за підготувку двох призерів міського етапу обласної олімпіади з англійської мови серед учнів початкових класів;
  4. Нестеренко О.О.- вчитель початкових класів, за підготувку переможця міської олімпіади з курсу «Я у світі» ;
  5. Вінярська В.П.- вчитель початкових класів, за підготувку призера міської олімпіади з природознавства;
  6. Щербак С.В.- вчитель початкових класів за підготувку призера міської олімпіади з курсу «Я у світі» та міського етапу Конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика;
  7. Кримська Л.П.- вчитель початкових класів, за підготувку призера міської олімпіади з української мови;
  8. Момотенко О.М.- вчитель трудового навчання,  за підготувку призерів міських конкурсів декоративно-прикладного мистецтва;
  9. Щупак І.В.- вчитель зарубіжної літератури, за підготувку призера міської олімпіади із зарубіжної літератури;
  10. Максименко О.В.- вчитель української мови й літератури за підготовку призерів міського етапу мовних конкурсів. Оксана Вікторівна була нагороджена грамотою управління освіти за творчий підхід до роботи
  11. Бредун Г.В.- вчитель хімії, за підготовку призерів міського етапу олімпіади
  12. Позняк Ю.В.- вчитель української мови й літератури за підготовку призерів міського етапу мовних конкурсів;
  13. Руденко П.М.- вчитель музичного мистецтва за підготовку переможця міського етапу вокального конкурсу.

Вчителі,

 нагороджені знаком «Гордість школи» і грошовою премією від благодійної організації «Інтелект»

за підготовку призерів обласних  олімпіад і творчих конкурсів

 

  1. Нагорний Ю.М. – вчитель фізики за підготовку призера обласної олімпіади з фізики;
  2. Сидорук С.С.- вчитель історії, за підготовку  переможця обласного конкурсу есе «Україна у 2050 році»;
  3. Стефаник А.М.- вчитель математики за підготовку призера обласної олімпіади з математики;
  4. Бусаргін М.С.- вчитель англійської мови за підготовку призера обласної олімпіади з англійської мови;
  5. Проценко П.І.- вчитель географії за підготовку призера обласної олімпіади з географії.
  6. Осадченко О.Ф.- вчитель української мови й літератури за підготовку призера обласної олімпіади з української мови;
  7. Проценко О.С.-  вчитель української мови й літератури за підготовку призера обласного етапу конкурсу «Поетична пристань»