ВУЗ ШАГ
 


lorem

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Р Е З У Л Ь Т А Т И олімпіад 2019-2020

24 груд. 2019
РЕЗУЛЬТАТ ІІ етапу предметних олімпіад та мовних конкурсів 2019-2020 н.р. Вознесенська ЗОШ №8

РЕЗУЛЬТАТ

ІІ етапу предметних олімпіад та мовних конкурсів 2019-2020 н.р.

Вознесенська ЗОШ №8

 

№№

ПІ учня

 

Клас 

Предмет

ПІБ вчителя

І місце

  1.  

Сторчак Гліб

10-М

Англійська мова

Бусаргін М.С.

  1.  

Добровольський Іван

6-А

Математика

Попкова Н.В.

  1.  

Сторчак Гліб

10-М

Українська мова й література

Осадченко О.Ф.

ІІ місце

1.

Сторчак Гліб

10-М

Географія

Проценко П.І.

2.

Єфіменко Євген

11-М

Географія

Проценко П.І.

3.

Єфіменко Євген

11-М

Правознавство

Сидорук С.С.

4.

Фетісова Дар’я

9-Б

Біологія

Бараненко І.Б.

5

Казмірчук Софія

6-А

Математика

Попкова Н.В.

6

Палій Анна

10-М

Зарубіжна література

Щупак І.В.

7

Керлан Богдан

10-М

Інформаційні технології

Момотенко В.М.

8

Глушко Андрій

10-М

Інформаційні технології

Момотенко В.М.

9.

Глушко Андрій

10-М

Хімія

Бредун Г.В.

10

Недоступ Ольга

9-Б

Обслуговуюча праця

Момотенко О.М.

ІІІ місце

 

1

Глушко Андрій

10-М

Англійська мова

Бусаргін М.С.

2

Дідікіна Анна

11-М

Англійська мова

Бусаргін М.С.

3

Керлан Богдан

11-М

Англійська мова

Бусаргін М.С.

4

Бодарева Анна

9-А

Англійська мова

Бусаргін М.С.

5

Нагорна Юлія

7-А

Українська мова й література

Сандул В.В.

6

Зайко Дмитро

11-М

Історія

Сидорук С.С.

7

Єфіменко Євген

11-М

Біологія

Бараненко І.Б.

8

Зайко Дмитро

11-М

Географія

Проценко П.І.

9.

Смірнов Матвій

7-А

Математика 

Луценко К.І.

10.

Фетісова Дар’я

9-Б

Українська мова й література

Позняк Ю.В.

11.

Зеленська Юлія

11-Ф

Українська мова й література

Сандул В.В.

12.

Зайко Дмитро

11-М

Екологія

Бараненко І.Б.

                 

 

 

 

 

ІІ етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

 

1.

Позняк Поліна

4-А

ІІ місце

Кримська Л.П.

2.

Кудзелько Анна

5-Б

ІІІ місце

Позняк Ю.В.

3.

Казмірчук Софія

6-А

ІІІ місце

Максименко О.В.

4.

Малащенко Яна

7-А

ІІІ місце

Сандул В.В.

5.

Майстренко Ірина

9-Б

І місце

Позняк Ю.В.

6.

Семенченко Тетяна

10-М

ІІ  місце

Осадченко О.Ф.

 

ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного  конкурсу ім. Т.Шевченка:

 

1.

Ратушна Марія

5-Б

І місце

Позняк Ю.В.

2.

Криворучко Аріна

6-Б

І місце

Максименко О.В.

3.

Смірнов Матвій

7-А

І місце

Сандул В.В.

4.

Салагор Роман

8-А

І місце

Сандул В.В.

5.

Фетісова Дар’я

8-Б

І місце

Позняк Ю.В.

6.

Сторчак Гліб

10-М

І місце

Осадченко О.Ф.

7

Зеленська Юлія

11-Ф

ІІ місце

Сандул В.В.

 

ІІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного  конкурсу ім. Т.Шевченка:

 

1.

Криворучко Аріна

6-Б

І місце

Максименко О.В.