Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Вітаємо

13 груд. 2019
призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад і мовних конкурсів

Англійська мова

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

{C}1. {C} 

Сторчак Гліб

10-М

І

Бусаргін М.С.

{C}2. {C} 

Глушко Андрій

10-М

ІІІ

Бусаргін М.С.

{C}3. {C} 

Дідікіна Анна

11-М

ІІІ

Бусаргін М.С.

{C}4. {C} 

Керлан Богдан

11-М

ІІІ

Бусаргін М.С.

{C}5. {C} 

Бодарева Анна

9-А

ІІІ

Бусаргін М.С.

 

Математика

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

{C}1. {C} 

Добровольський Іван

6-А

І

Попкова Н.В.

{C}2. {C} 

Казмірчук Софія

6-А

ІІ

Попкова Н.В.

{C}3. {C} 

Смірнов Матвій

7-А

ІІІ

Луценко К.І.

 

Хімія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

{C}1. {C} 

Глушко Андрій

10-М

ІІ

Бредун Г.В.

 

Біологія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

{C}1. {C} 

Фетісова Дар’я

9-Б

ІІ

Бараненко І.Б.

{C}2. {C} 

Єфіменко Євген

10-М

ІІІ

Бараненко І.Б.

 

Географія

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

{C}1. {C} 

Сторчак Гліб

10-М

ІІ

Проценко П.І.

{C}2. {C} 

Єфіменко Євген

11-М

ІІ

Проценко П.І.

{C}3. {C} 

Зайко Дмитро

11-М

ІІ

Проценко П.І.

 

Зарубіжна література

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

{C}1. {C} 

Палій Анна

10-М

ІІ

Щупак І.В.

 

Історія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

{C}1. {C} 

Зайко Дмитро

11-М

ІІІ

Сидорук С.С.

 

ІІ етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

1.

Позняк Поліна

4-А

ІІ місце

Кримська Л.П.

2.

Кудзелько Анна

5-Б

ІІІ місце

Позняк Ю.В.

3.

Казмірчук Софія

6-А

ІІІ місце

Максименко О.В.

4.

Малащенко Яна

7-А

ІІІ місце

Сандул В.В.

5.

Майстренко Ірина

9-Б

І місце

Позняк Ю.В.

6.

Семенченко Тетяна

10-М

ІІ  місце

Осадченко О.Ф.

 

ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного  конкурсу ім. Т.Шевченка:

 

1.

Ратушна Марія

5-Б

І місце

Позняк Ю.В.

2.

Криворучко Аріна

6-Б

І місце

Максименко О.В.

3.

Смірнов Матвій

7-А

І місце

Сандул В.В.

4.

Салагор Роман

8-А

І місце

Сандул В.В.

5.

Фетісова Дар’я

8-Б

І місце

Позняк Ю.В.

6.

Сторчак Гліб

10-М

І місце

Осадченко О.Ф.

7

Зеленська Юлія

11-Ф

ІІ місце

Сандул В.В.

 

ІІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного  конкурсу ім. Т.Шевченка:

 

1.

Криворучко Аріна

6-Б

І місце

Максименко О.В.